• +48 504 712 141 hello@isometric.pl

Energetyczne Projekty

Strategia marki, logo, identyfikacja wizualna & strona www

Wolte

WOLTE jest warszawską firmą zajmującą się projektowaniem oraz wykonawstwem sieci elektroenergetycznych.  Ponad 10-letnie doświadczenie, solidność oraz dynamiczny rozwój są podstawą jej działalności.

Nasza współpraca z Wolte trwa już ponad 2 lata. Z niesamowitą radością obserwujemy kolejne etapy rozwoju firmy. Najbardziej cieszy nas jednak, że mamy okazję w nich uczestniczyć, krok po kroku budując wizerunek marki WOLTE w Internecie.

Wszystko zaczęło się od telefonu Karoliny z prośbą „potrzebuję logo, ale w zasadzie nie mam jeszcze nazwy”. Przeprowadziliśmy więc szczegółowy wywiad, zbadaliśmy bezpośrednią i pośrednią konkurencję, przeanalizowaliśmy Klienta idealnego. W efekcie tych działań, zaproponowaliśmy twardo brzmiącą nazwę (by osiągnąć skojarzenie z solidnością) połączoną z bezwarunkowym skojarzeniem z prądem.
I tak właśnie powstała marka WOLTE.

Jeśli chcesz zobaczyć pełen proces powstawania nazwy, logotypu i poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej oraz strony www KLIKNIJ TU.

Do tej pory zaprojektowaliśmy dla Wolte logo, wizytówki wraz z papierem firmowym oraz responsywną stronę internetową. Obecnie nadzorujemy oznakowanie ubrań firmowych oraz floty samochodowej.