• +48 504 712 141 hello@isometric.pl

UWOLNIJ ENERGIĘ

Logotyp & Strona www

Beata Jurasz

Beata Jurasz jest psychopedagogiem kreatywności, trenerem biznesu oraz coachem. Od 2015 roku organizuje i prowadzi autorskie show motywacyjne dla kobiet „Uwolnij Ptaka”. Jej celem jest odkrywanie wewnętrznego potencjału oraz motywacji w każdym z nas.

www.beatajurasz.pl

Kreując wizerunek Beaty, przede wszystkim chcieliśmy oddać jej osobowość – pełną optymizmu energię, niezależność oraz uśmiech, który towarzyszy jej niemal zawsze. Dlatego stworzona przez nas identyfikacja opiera się na motywie ptaka, który jednocześnie nawiązuje do wolności i energii a także show prowadzonego przez Beatę.

W ramach współpracy z Beatą, poza identyfikacją wizualną,  stworzyliśmy responsywną stronę internetową, która płynnie dopasowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Przychodzi taki dzień w życiu przedsiębiorcy, w którym podejmuje decyzję o stworzeniu swojego logo, wizytówki w Internecie, strony www, które będą mówić za niego nawet wtedy kiedy on śpi.Taki moment przyszedł i dla mnie. Na rynku jest mnóstwo firm, które pomagają tworzyć strategie marketingowe oraz identyfikację marki. Kiedy byłam gotowa na stworzenie swojego miejsca w Internecie stanęłam przed wyzwaniem – którą firmę wybrać. W tym czasie na jednej z konferencji dla kobiet przedsiębiorczych spotkałam współwłaścicielkę firmy Isometric. Kilka słów rozmowy i wiedziałam, że to tej firmie oddam stworzenie mojego logotypu i strony internetowej. Moja decyzja okazała się słuszna. Podczas spotkania, w trakcie którego zespół Isometric analizował moje potrzeby czułam, że wizualizacja mojej firmy w Internecie jest dla nich niemalże tak ważna jak dla mnie. Zadając mi mnóstwo pytań tworzyli bazę do tego, aby jak najszybciej i jak najtrafniej odpowiedzieć na moje oczekiwania. Tak też się stało. Isometric bardzo szybko odpowiedział na moje potrzeby, a z kilku trafionych propozycji z przyjemnością wybrałam tę jedyną propozycję. Firmę Isometric polecam zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań niestandardowych,  wyróżniających się swoją niepowtarzalnością i indywidualnym podejściem. Isometric zaprojektował i zrealizował  dla mnie logotyp oraz stronę internetową. Całość jest dopracowana i spójna. Ja jestem zadowolonym klientem, a odbiorcy mojej strony dzielą się ze mną pozytywnymi opiniami o profesjonalnym wyglądzie mojej strony oraz lotnym logotypie. Ważne dla mnie jest również to, że zespół Isometric jest wrażliwy  na moje potrzeby, krótkie terminy oraz zachcianki.

Z dużą przyjemnością polecam firmę Isometric jako profesjonalistę w zakresie świadczonych usług oraz zespół ekspertów godnych zaufania.  Na szczególną uwagę zasługuje serdeczny kontakt, bezproblemowy przepływ informacji oraz fachowe doradztwo. Bazując na dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż Isometric doskonale poradzi sobie z Klientem o różnorodnym profilu, czy niestandardowych potrzebach.

Beata Jurasz